رشد سه برابری تولید داخلی در شرکت ماد امواج آریا

محمدمهدی عرب شیخ غیبی مدیرعامل شرکت ماد امواج آریا در خصوص رشد تولید این شرکت در یک سال گذشته گفت: در حال حاضر ظرفیت تولید شرکت ما بیش از ۱۰۰ هزار قطعه شامل دی وی آر، دوربین و کالاهای جانبی – مثل آداپتور – در ماه است.

 

 

محمدمهدی عرب شیخ غیبی مدیرعامل شرکت ماد امواج آریا در خصوص رشد تولید این شرکت در یک سال گذشته  گفت: در حال حاضر ظرفیت تولید شرکت ما بیش از ۱۰۰ هزار قطعه شامل دی وی آر، دوربین و کالاهای جانبی – مثل آداپتور – در ماه است. هدف مان این است که به تولید یک میلیون محصول در ماه برسیم که شامل محصولاتی مثل دی وی آر، کیس، دوربین و کالاهای جانبی- مثل آداپتور و سوئیچینگ- می شود و این هدف برای دو سال آینده در برنامه شرکت قرار دارد. همچنین رشد تولید شرکت در شش ماهه امسال نسبت به مدت مشابه در سال قبل سه برابر شده است. برای دو سال آینده هم در نظر داریم که ظرفیت تولید را به ۱۰ برابر افزایش دهیم.

 

وی با اشاره به هدف شرکت ماد امواج آریا در حوزه ایجاد اشتغال برای یک هزار نفر، گفت: معتقدیم که با تولید بیشتر شاهد کاهش قیمت تمام شده خواهیم بود. باور داریم که کیفیت محصولات داخلی به نسبت مشابه خارجی بالاتر است. همچنین ضمانت معتبر شرکت ماد امواج آریا هم به عنوان یک ضمانت واقعی، از سوی مرکز ضمانت شرکت ارائه می شود. در مجموع هدف ما بالابودن کیفیت محصولات داخلی و کاهش قیمت تمام شده آن است.

 

عرب شیخ در خصوص خدمات تازه این شرکت گفت: تولید سفارشی یکی از خدمات ویژه شرکت ماد امواج آریا برای برندهای ایرانی است که به نوعی تولید داخل را تسهیلگری می کند و باعث تقویت برندهای ایرانی می شود. در این رابطه از زیرساخت های شرکت ماد امواج مثل بخش تولید و منابع انسانی استفاده می شود.

 

وی عنوان کرد: شرکت بازرگانی ماد امواج آریا در اواسط دهه ۸۰ فعالیت خود را با واردات لوازم جانبی موبایل و کالاهای مرتبط به حوزه فناوری، کامپیوتر شروع کرد. در این حوزه نماینده دو برند بیکارو و آبودوس هستیم و بیش از ۱۰ نماینده فعال داریم.

ماد امواج آریا همچنین از اوایل دهه ۹۰ هم در حوزه محصولات دوربین مدار بسته شروع به فعالیت کرد که با زیرساخت های موجود تلاش کرده بیشتر به سمت تولید داخل حرکت کند. به همین خاطر به سمت تولید دوربین های مدار بسته و دوربین های نظارت تصویری رفتیم.

 

رشد سه برابری تولید داخلی در شرکت ماد امواج آریا

www.mad-amvaj.com

 

در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی:

 

ماد امواج آریا از خدمت تولید سفارشی رونمایی کرد

 

محمدمهدی عرب شیخ غیبی مدیرعامل شرکت ماد امواج آریا در خصوص اهمیت نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی گفت: شرکت ماد امواج آریا قصد دارد در این نمایشگاه هم مثل گذشته در حوزه تولید، اشتغال برای نخبگان و متخصصان و کارشناسان، استفاده از نخبگان برای فناوری های به روز دنیا و کاهش سهم واردات فناوری در بازار ایران متمرکز باشد.

 

عرب شیخ گفت: شرکت ما در این نمایشگاه از یک خدمت متفاوت به نام تولید بدون کارخانه یا تولید سفارشی رونمایی خواهد کرد که با اهداف گوناگونی مثل کاهش هزینه های پولی و کاهش قیمت کالا برای مصرف کننده نهایی صورت گرفته تا بتوانیم قدمی در راستای بهبود اوضاع اقتصادی خانواده ایرانی برداریم.

 

وی گفت: این نمایشگاه بستری برای دیدارها و آشنایی مجموعه‌ها با هم است تا بتوانند با توانمندی‌های هم بیشتر آشنا شوند و هم‌افزایی و بهره وری خوبی را برای مجموعه هایشان فراهم کنند.

 

مدیرعامل شرکت مادامواج آریا تاکید کرد: در تلاش هستیم با خدمت تولید بدون کارخانه سهم برندهای ایرانی را در بازارهای داخلی و حتی خارج از کشور تقویت کنیم و امیدواریم روزی سهم کالاهای خارجی در بخش صنعت کاهش یابد. مساله تولیدسفارشی در نمایشگاه امسال بیشتر مورد توجه قرار گرفته و شرکت تلاش کرده تا برخی خدمات آن را به صورت رایگان به شرکای تجاری خود عرضه کند. این مساله شامل برخی خدمات خاص مثل اشتراک گذاری تجربیات ما در حوزه محتوا و بازاریابی می شود.

همچنین به صورت مداوم با آنها در ارتباط هستیم تا خدماتی مثل حسابداری را با آنها به اشتراک بگذاریم تا دست کم خطاهای ما را تکرار نکنند یا در حوزه رشد محصول و واردات قطعات اولیه از چین مشاوره ارائه می کنیم.

 

وی عنوان کرد: در این نمایشگاه در نظر داریم دست کم در ۲۰ استان نمایندگی شرکت ماد امواج را ارائه کنیم تا آنها هم بتوانند خدمات خرید سفارشی را ارائه کنند. مزایایی که برای نمایندگان در نظر گرفته ایم این است که در هزینه های زیرساختی آنها  مثل گسترش محیط فیزیکی کسب و کار یا بحث منابع انسانی حمایت هایی را انجام دهیم.

خدمت دیگر ماد امواج آریا، ارائه وام به این کسب و کارهاست که بتوانند بخش تامین محصول خود را به راحتی انجام دهند. امیدوارم در آینده بتوانیم کشورمان را قوی تر از امروز ببینیم و ماد امواج آریا بتواند در حوزه فناوری سهم قابل توجهی را در بازار داشته باشد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *